Stanzani Silvia

Erste Marijan

Alvich Giovanni

Dalla Valle Patrizia

Klitsi Artemis

Tollemeto Fernanda 2

Kruzich Michael

Spanou Vasiliki

Kawall Carolina

Nakopoulou Lydia

Tollemeto Fernanda 1

Marini Maria Grazia

Scuola Mosaicisti del Friuli 3

Agrioli Claudia

Fiorentini Roncuzzi Isotta 2

Hickiran Ilknur

Lebski Tanja

Valli Virna

Grathwohl Armin

Cagli Gulay

Madsen Bell Deb

Backer Harriet 2

Cicognani Sergio 2

Del Vecchio Tiziana

Stathopoulou Elena

Sobrado Patricia Laura

Foucher Elisabeth

Elbanna Eman

Mosaïque Magazine

Vin Nathalie

MacInnes Dugald

Peithi Aglaia

Jung Caroline

Kniffitz Linda

Bindo Heloisa

Piccoli Demetrio

Papadopoulou Lydia

Marzi Verdiano 1

Giannotti Sue

Travisanutto Giovanni 1

Scuola Mosaicisti del Friuli 2

The Fine Arts Academy of Ravenna 1

Kii Toyoharu

Savioli Livio

Mortensen Line

Spartà Santo 1

King Sonia

Barakat Waleed

Denker Thomas

Fitzwater Scott

Ami Karen

Fonseca Josiane

Bezzi Giovanna

Beltran Maria Amalia

Orfanou Loukia

Iliev Iliya 3

Kessel Joanna

Hajek Tomas

Travisanutto Giovanni 2

Pastorutti Rino

Baudrais Emilie

Mulder Natasja

Fiorentini Roncuzzi Isotta 3

Scianna Enzo

Koko Mosaico (Gallo Arianna)

Ciambelli Lea

Garcevic Milun

Yagodka Volodymyr

Knapic Alex

Keller Birgit

Sangoi Mari

Fiorentini Roncuzzi Isotta 1

Orsoni

Hoehn Manfred 3

Pollini Veronica

Pink Jamie

Bremner Rachel

Keren Nirit

Urso Francesco

Kracik Storkanova Magdalena

Riviezzo Elvira

Bisaro Gianpietro

Derammelaere Elsje

Ragon Elisabeth

Fischer Peter

Romualdo Luciano

Salem Mohamed 1

Tudor Nicky

Tinarelli Enzo

Aubry Henry Noel

De Luca Marco 1

Morigi Berti Ines 2

Linckelmann Beate

Notturni Luciana

Court Marga

Ortega Iliana

Fradkin Carrie

Papadopoulou Amvrosia

Scharling Todd Helle

Valerio Iara

Caravita Daniela

Belacchi Sergio

Hoehn Manfred 1

Pajuelo Karina

Djidjev Ivan

Roumelioti Magda

Akhnukh Amal

Colizzi Silvia

Dubovskaya Tanya

Dejanovic Natasa

Kusma Gasparin Rosangela

Capol Monika

Maison de la Mosaïque Contemporaine

Kuth Britta

Bizen MACCC

Tollemeto Fernanda 3

The Fine Arts Academy of Ravenna 2

Adamo Lynn

The Fine Arts Academy of Ravenna 3

Garramone Trinchieri Nestor

Rota Alessandra

Pop Stefanija Biljana

Bianchi Manuela

Amado Fishgrund Iule

De Luca Marco 2

Sollinger John

Hann-Woodlock Cheryl

Salvi Giannina

Van Loon Casey

Prévost Lou

Fourrier Aude

Backer Harriet 3

Smit Cootje

Zenobio Bruno

Blanquet Ariane

Panais Dimitris

Theocharis Magdalene

Giannakopoulou Mairy

Vasiliev Alexander

Broca Lilian

Morigi Berti Ines 1

Brand Gerard

Bindi Domenico

Iliev Iliya 2

Maier Rapaport Lissi

Garcevic Mirjana

Salem Mohamed 2

Merwald Gerda

Tamosaitis Audrius

Abd El Salam Safaa

Galli Giovanna

Algieri Angelika

Hung Chit Farica

Kehagioglou Eleni

Ljunghorn Karin

Finou Eftychia

Spahi Suzanne

Porcher Catherine

Selig Naomi

Scuola Mosaicisti del Friuli 4

Dangel Helga

Wassif Remon Samuel

Landa Martha Elisabeth

Cicognani Sergio 1

Sarantopoulos Vassilis

Burton Jean-Marie

Chidgey David

Plowman Bev

Evrard Nicole

La Ferla Luigi

Madsen Dean

Morigi Berti Ines 3

Lynch Forrest Tammi

Kuchmenko Irina

Picone Michele

Wewer Anabella

Deoro Orodè

Hasak Etty

Touliatos Ioannis

Travisanutto Giovanni 3

Iliev Iliya 1

Knickerbocker Kelley

Sorrentino Antonella

Scuola Mosaicisti del Friuli 1

Berardi Rosetta

Annarelli Dominique

Cleeren Hugo

Spartà Santo 3

Juan Veronique

Spartà Santo 2

Mihelj Jana

Zanelli Carolina

Tolis Nikos

Lugari Alessandro

Davis Richard

Marzi Verdiano 2

Pereira Bea

Storch Malu

Malaval Renée

Brinkman Monica

Butler Kate

Macquaire Patrick

Kirillova Elena

Franco Gabriela

Fang Wen Ling

Stubner Susanne

Eid Abdelsalam

Aston Dawn

Contogiorgi P. CATHERINE

Lastennet Pierre-Marie

Goodwin M. ELAINE

Syrianou Irene

Karaseva Irina

Nittolo Felice 1

Paci Franc

Colomba Luca Carlo

Marufkhani Simin

Schoeps Almuth

Simonic Ruzica

Perret Olivier

Corinti Jordao Eliana

Yenice Aysun

Nittolo Felice 2

Propetto Marzi Beatrice

Akinci Serra

Caprara Alessandra

Lee Cinde

Mascheroni Uhart Monica

Boubli Carole

Van der Wende Conny

Rudolf Susan Agnes

Bottana Emanuela

Salem Mohamed 3

Elmasry Nermine

Backer Harriet 1

Levesque Mireille

Georgiadi Thessalonikeos Despina

Drostle Gary

Bini Claudia

Kerrigan Kate

Bodycomb Helen

Annik-Chaima Appert Ligonnet

Natkin Andryea

Kim Jae Hee

Marzi Verdiano 1a

Zouzoulas Themis

Cicognani Sergio 3

Miller T. ERIN

Gounari Sophie

Kassimi Marina

Irving Pamela

Kelesidou Maria

Hoehn Manfred 2

Stefani Erica

Laws Barbara

ΑΙΜC PRIZE FOR STUDENTS (PAS)

ΑΙΜC PRIZE FOR STUDENTS (PAS)

ΑΙΜC PRIZE FOR STUDENTS (PAS)
XVII AIMC International Congress May 2020

XVII AIMC International Congress May 2020

XVII AIMC International Congress May 2020