Romualdo Luciano

Ljunghorn Karin

Capol Monika

Selig Naomi

Storch Malu

Kelesidou Maria

Irving Pamela

The Fine Arts Academy of Ravenna 3

Linckelmann Beate

Beltran Maria Amalia

Spartà Santo 2

Ciambelli Lea

Papadopoulou Amvrosia

Hoehn Manfred 2

La Ferla Luigi

Lugari Alessandro

Cagli Gulay

Scharling Todd Helle

Spartà Santo 1

Berardi Rosetta

Paci Franc

Kessel Joanna

Karaseva Irina

Scuola Mosaicisti del Friuli 2

Vin Nathalie

Fitzwater Scott

Piccoli Demetrio

Kruzich Michael

Baudrais Emilie

Madsen Dean

Hoehn Manfred 3

Lebski Tanja

The Fine Arts Academy of Ravenna 2

Colizzi Silvia

Kniffitz Linda

Malaval Renée

Pastorutti Rino

Scuola Mosaicisti del Friuli 3

Jung Caroline

Marzi Verdiano 1

Amado Fishgrund Iule

Touliatos Ioannis

Bodycomb Helen

Butler Kate

Salem Mohamed 2

Marufkhani Simin

Lastennet Pierre-Marie

Kerrigan Kate

Backer Harriet 2

Cicognani Sergio 3

Bremner Rachel

Fiorentini Roncuzzi Isotta 1

Hann-Woodlock Cheryl

Algieri Angelika

Tinarelli Enzo

Morigi Berti Ines 2

Nakopoulou Lydia

Dejanovic Natasa

Valerio Iara

Kusma Gasparin Rosangela

Tamosaitis Audrius

Fradkin Carrie

Ami Karen

Bindo Heloisa

Backer Harriet 3

Van der Wende Conny

Dangel Helga

Riviezzo Elvira

Yenice Aysun

Djidjev Ivan

Urso Francesco

Aubry Henry Noel

Dalla Valle Patrizia

Marini Maria Grazia

Corinti Jordao Eliana

Mascheroni Uhart Monica

Kehagioglou Eleni

Hung Chit Farica

Keller Birgit

Drostle Gary

Smit Cootje

Rudolf Susan Agnes

Giannotti Sue

Cicognani Sergio 1

Fang Wen Ling

Evrard Nicole

Garcevic Mirjana

Iliev Iliya 2

Fourrier Aude

Vasiliev Alexander

Fiorentini Roncuzzi Isotta 2

Garcevic Milun

Chidgey David

Sarantopoulos Vassilis

Koko Mosaico (Gallo Arianna)

Zouzoulas Themis

Broca Lilian

Maison de la Mosaïque Contemporaine

Notturni Luciana

Kuth Britta

Finou Eftychia

Brand Gerard

Cleeren Hugo

Stathopoulou Elena

Schoeps Almuth

Zanelli Carolina

Orfanou Loukia

Porcher Catherine

Kawall Carolina

Lee Cinde

Del Vecchio Tiziana

Giannakopoulou Mairy

Bizen MACCC

Denker Thomas

Klitsi Artemis

Stefani Erica

Abd El Salam Safaa

Barakat Waleed

Scuola Mosaicisti del Friuli 1

Ortega Iliana

Erste Marijan

Simonic Ruzica

Galli Giovanna

Kassimi Marina

Sollinger John

Hickiran Ilknur

Scianna Enzo

Goodwin M. ELAINE

Iliev Iliya 3

Iliev Iliya 1

Zenobio Bruno

Agrioli Claudia

Valli Virna

Bianchi Manuela

Wewer Anabella

Travisanutto Giovanni 2

Merwald Gerda

Elmasry Nermine

Laws Barbara

Lynch Forrest Tammi

Akhnukh Amal

Eid Abdelsalam

Macquaire Patrick

Kracik Storkanova Magdalena

Peithi Aglaia

Mortensen Line

Contogiorgi P. CATHERINE

Salem Mohamed 1

Stanzani Silvia

Picone Michele

Landa Martha Elisabeth

Cicognani Sergio 2

Annarelli Dominique

Knapic Alex

Alvich Giovanni

Propetto Marzi Beatrice

Aston Dawn

Bisaro Gianpietro

Scuola Mosaicisti del Friuli 4

Tollemeto Fernanda 1

Akinci Serra

Blanquet Ariane

Travisanutto Giovanni 1

Fonseca Josiane

Knickerbocker Kelley

Tollemeto Fernanda 2

Franco Gabriela

The Fine Arts Academy of Ravenna 1

Fischer Peter

Travisanutto Giovanni 3

Ragon Elisabeth

Davis Richard

Spanou Vasiliki

Court Marga

Bindi Domenico

Mihelj Jana

Spartà Santo 3

Gounari Sophie

Yagodka Volodymyr

Natkin Andryea

Garramone Trinchieri Nestor

Tolis Nikos

Hasak Etty

Prévost Lou

Hajek Tomas

Nittolo Felice 1

Sorrentino Antonella

Caprara Alessandra

Pollini Veronica

Spahi Suzanne

Rota Alessandra

Fiorentini Roncuzzi Isotta 3

Adamo Lynn

Kii Toyoharu

Elbanna Eman

Dubovskaya Tanya

Pereira Bea

King Sonia

Bezzi Giovanna

Morigi Berti Ines 1

Georgiadi Thessalonikeos Despina

Boubli Carole

MacInnes Dugald

Salem Mohamed 3

Belacchi Sergio

Miller T. ERIN

Salvi Giannina

Morigi Berti Ines 3

Syrianou Irene

Plowman Bev

Van Loon Casey

Levesque Mireille

Sobrado Patricia Laura

Marzi Verdiano 2

Maier Rapaport Lissi

Wassif Remon Samuel

Orsoni

Bini Claudia

Roumelioti Magda

Tudor Nicky

Bottana Emanuela

Hoehn Manfred 1

Papadopoulou Lydia

Annik-Chaima Appert Ligonnet

Brinkman Monica

Savioli Livio

Kim Jae Hee

Pop Stefanija Biljana

Burton Jean-Marie

Juan Veronique

Deoro Orodè

Keren Nirit

Derammelaere Elsje

Caravita Daniela

Sangoi Mari

Perret Olivier

De Luca Marco 1

Kirillova Elena

Tollemeto Fernanda 3

Kuchmenko Irina

Marzi Verdiano 1a

Mulder Natasja

Colomba Luca Carlo

Theocharis Magdalene

Pink Jamie

Backer Harriet 1

Madsen Bell Deb

Nittolo Felice 2

De Luca Marco 2

Foucher Elisabeth

Mosaïque Magazine

Pajuelo Karina

Stubner Susanne

Grathwohl Armin

Panais Dimitris

ΑΙΜC PRIZE FOR STUDENTS (PAS)

ΑΙΜC PRIZE FOR STUDENTS (PAS)

ΑΙΜC PRIZE FOR STUDENTS (PAS)
XVII AIMC International Congress May 2020

XVII AIMC International Congress May 2020

XVII AIMC International Congress May 2020